Âŕř ńŕéň

Osuszanie oraz odgrzybianie budynków - PROMOCJA !!!!! Płyn do odgrzybiania lub zabezpieczeń antygrzybiczych  GRATIS !!!


Duże inwestycje budowlane oraz utrzymanie już istniejących obiektów w jak najlepszym stanie technicznym wymagają współpracy z najlepszymi partnerami , którzy znając oczekiwania klienta dołożą wszelkich starań aby usługa została wykonana na jak najwyższym poziomie.
 
Osuszanie mikrofalowe budynków  od listopada już na stałe w ofercie " OZON-TECH"


Osuszanie mikrofalowe budynków od listopada już na stałe w ofercie " OZON-TECH"

Osuszanie mikrofalowe co do zasady jest bardzo proste. Poddawany procesowi fragment muru podgrzewa się za pomocą mikrofal do wysokiej temperatury, co powoduje intensywne parowanie zawartej w murze wody. Tak powstała para wodna wydostaje się na zewnątrz budynku, jak i do pomieszczeń, opuszczając ściany.
 

Kilka słów o naszej firmie.

Wyświetleń: 5624 Komentarzy: 0 Kategoria: Informacje
Kilka słów o naszej firmie."Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, cuda zajmują nam troszkę więcej czasu."

Dezynfekcja chemiczna ,ozonowanie , osuszanie budynków oraz odgrzybianie bezinwazyjne to dla nas nie tylko praca, ale także pasja. Wkładamy bardzo wiele starań w to, aby efekt końcowy był jak najlepszy i aby każdy zamawiający był jak najbardziej zadowolony. Ciągle poszerzamy naszą wiedzę dotyczącą najnowszych rozwiązań, abyśmy mogli zaproponować naszym Klientom jak najnowsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania.
W każdej chwili pozostajemy do dyspozycji, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Naszą ofertę stanowi ponadto wiele innych, równie przydatnych usług, które także realizujemy z wielką pasją i oddaniem. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami.
 

Usuwanie zarazków, alergenów , odgrzybianie.

Wyświetleń: 2828 Komentarzy: 0 Kategoria: Informacje
Usuwanie zarazków, alergenów , odgrzybianie.

Często chorujesz, kichasz a Twoje dziecko pomimo częstych wizyt u lekarza choruje? Antybiotyki już nie działają? Prawdopodobnie próbujesz usunąć tylko skutek działania zagrożeń mikrobiologicznych w Twoim otoczeniu.
 
Wpływ zagrzybienia w domu na nasze zdrowie - czyli choroby wywoływane przez grzyby i pleśnie


Grzyby występujące w budynkach można w dużym skrócie podzielić na grzyby pleśniowe i grzyby tzw. domowe. Sposób rozmnażania grzybów i ich ekspansja polega na wytwarzaniu olbrzymiej ilości zarodników, które unosząc się w powietrzu, dostają się do organizmów ludzkich przez układ oddechowy, układ pokarmowy i skórę.
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI.

Wyświetleń: 2907 Komentarzy: 0 Kategoria: Informacje
PYTANIA I ODPOWIEDZI.

Masz problem z wilgocią Napisz do nas na ozon-tech@wp.pl , a my pomożemy Ci go rozwiązać.
W związku z bardzo częstymi pytaniami z Państwa strony dotyczącymi wilgoci postanowiliśmy , że będziemy je publikować za pomocą facebooka(wszystkie Państwa dane pozostają tylko i wyłącznie do wiadomości firmy OZON_TECH ).
Wysłanie przez Państwa maila z zapytaniem na powyższy adres oznacza automatyczną zgodę na publikację jego treści na naszym facebooku.Mamy nadzieję , że odpowiedzi , które Państwu udzielimy pomogą w znacznym stopniu rozwiązać Państwa problemy.
 

ZALANE MIESZKANIE- CO MAM TERAZ ZROBIĆ?

Wyświetleń: 4799 Komentarzy: 2 Kategoria: Informacje

ZALANE MIESZKANIE- CO MAM TERAZ ZROBIĆ?


To pytanie zadaje sobie każdy kto został dotknięty szkodą zalaniową. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji oraz szkodliwych skutków jakie niosą za sobą zawilgocone, mokre materiały. Obszar zalania powiększa się z upływem czasu a skala szkody rośnie.
Ozon-Tech świadczy pełen pakiet usług związanych z osuszaniem po zalaniach. Nasza oferta stworzona została w odpowiedzi na zidentyfikowane potrzeby Klientów oraz dopasowana do ich indywidualnych potrzeb. Koncentrujemy się na profesjonalnym świadczeniu usług na wysokim poziomie i dokładamy wszelkich starań by wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów.
 

Jak oceniasz stronę™? [?]

Informacje RSS
polska 
baza stron