Âŕř ńŕéň

» » Osuszanie mikrofalowe budynków od listopada już na stałe w ofercie " OZON-TECH"

Osuszanie mikrofalowe budynków od listopada już na stałe w ofercie " OZON-TECH"

Wyświetleń: 1572 Komentarzy: 4 Kategoria: Informacje
Osuszanie mikrofalowe budynków  od listopada już na stałe w ofercie " OZON-TECH"


Osuszanie mikrofalowe budynków od listopada już na stałe w ofercie " OZON-TECH"

Osuszanie mikrofalowe co do zasady jest bardzo proste. Poddawany procesowi fragment muru podgrzewa się za pomocą mikrofal do wysokiej temperatury, co powoduje intensywne parowanie zawartej w murze wody. Tak powstała para wodna wydostaje się na zewnątrz budynku, jak i do pomieszczeń, opuszczając ściany.

Do osuszania wykorzystuje się specjalne generatory mikrofal wyposażone w antenę tubową o określonym kształcie i parametrach. Antenę taką przystawia się na specjalnym stojaku do ściany, a następnie podgrzewa się wybrany fragment muru. Zasada działania urządzenia i metody jest analogiczna do zasady działania zwyczajnych domowych kuchenek mikrofalowych. Podobnie jak w przypadku tych urządzeń AGD, również i generatory mikrofal poprzez anteny emitują wiązkę mikrofal, która powoduje podgrzewanie nie tylko zewnętrznej, wierzchniej warstwy ściany, ale właściwie całego większego fragmentu muru.

Po osuszeniu wybranej części ściany, antena jest przestawiana i następuje suszenie kolejnego fragmentu zawilgoconego muru. Czynność tą powtarza się aż do uzyskania zadowalającego efektu.

Wilgoć dostająca się do wnętrza budynku odprowadzana jest na zewnątrz dzięki skutecznej wentylacji pomieszczenia.

Metoda osuszania mikrofalowego pozwala osuszać trudno dostępne zakamarki oraz elementy pomieszczeń i budynków. Jest również bardzo pomocna w przypadku grubych ścian, gdyż osuszaniem mikrofalowym możemy traktować mury o grubości nawet 2,5 m.Ponadto podczas emisji mikrofal dochodzi do denaturacji życia biologicznego mogącego występować w przegrodzie (techniczne szkodniki drewna, grzyby) poprzez ich termiczne zniszczenie.Kolejnym plusem tej metody jest bardzo krótki czas osuszania.

Zapraszamy do współpracy.

 
13 Marzec 2018 03:44

Cytujxcv xcv

12 Czerwiec 2018 15:19

CytujBrusanniz

Люди кто хочет играть в современные игры на высоких настройках с динамичными теняими
даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный интернет).
Читайте статья по настройке компа здесь.
Видео по установке и настройке смотрите тут.
Играю уже пол года на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!!

  • Íđŕâčňń˙
  • 0

Dodawanie komentarzy

Nazwa:*
E-Mail:*
Napisz Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Kod Antybotowy: *
(przeładuj obrazek)

Jak oceniasz stronę™? [?]

Informacje RSS
polska 
baza stron