Âŕř ńŕéň

» » Kilka słów o naszej firmie.

Kilka słów o naszej firmie.

Wyświetleń: 1024 Komentarzy: 1 Kategoria: ozon-tech
Kilka słów o naszej firmie.

OZON - TECH - jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która istnieje na rynku od ponad 10 lat. Od początku naszej działalności jesteśmy nastawieni na zapewnienie europejskich standardów ekologicznych świadczonym przez nas usługom. Indywidualne podejście do klienta i dbałość o wysoką jakość świadczonych usług zaprocentowały tym, że obecnie jesteśmy jedną z wiodących firm w zakresie dezynfekcji ozonem w Polsce. O naszej ugruntowanej pozycji na rynku świadczyć mogą liczne referencje od zadowolonych klientów oraz liczba stałych umów o współpracy, która cały czas rośnie i obecnie wynosi już ponad 500.

Ozonowanie jest jedną z najnowszych metod walki z nieprzyjemnymi zapachami, grzybami czy bakteriami. Chcąc podążać za unijnymi standardami wprowadzamy do naszej oferty szeroki wachlarz usług, dzięki którym możliwe będzie przeprowadzenie bezpiecznej oraz nieszkodliwej dla człowieka i środowiska dezynfekcji.

Zakres naszych prac obejmuje:
usuwanie nieprzyjemnych zapachów wszelkiego pochodzenia,
usuwanie alergenów, roztoczy, bakterii i wirusów,
odgrzybianie oraz usuwanie pleśni,
kompleksowe usuwanie szkód po zalaniach (osuszanie, ozonowanie, odgrzybianie),
kompleksowe usuwanie szkód po pożarach,
dezynfekcję.

Celem firmy "OZON - TECH" jest utrzymanie unijnych standardów świadczonych przez siebie usług oraz dążenie do zwiększenia zadowolenia swoich klientów.
 

Dodawanie komentarzy

Nazwa:*
E-Mail:*
Napisz Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Kod Antybotowy: *
(przeładuj obrazek)

Jak oceniasz stronę™? [?]

Informacje RSS
polska 
baza stron