Âŕř ńŕéň

Kilka słów o ozonie.  Czy jest bezpieczny ? Gdzie i kiedy się go stosuje?


OZON A ZDROWIE

Ludzkość od tysięcy lat kształtuje środowisko, w którym żyje. Koszt zmian cywilizacyjnych wprowadzanych przez ludzi jest ogromny, ale dzięki nim poprawiamy jakość i długość naszego życia.


 

Dezynfekcja przemysłowa - ozonowanie pomieszczeń

Wyświetleń: 3062 Komentarzy: 0 Kategoria: ozonowanie
Dezynfekcja przemysłowa - ozonowanie pomieszczeń


Nasza firma w chwili obecnej jest jedną z wiodących firm w zakresie ozonowania w Polsce. Posiadamy ozonatory o łącznej wydajności przekraczającej 5 kg ozonu na godzinę. Z racji tego możemy podjąć się każdego zlecenia bez względu na jego rozmiar.
 
OZONOWAĆ CZY NIE ?  9 RZECZY BRUDNIEJSZYCH NIŻ TWOJA TOALETA !!!


Toaleta uchodzi za szczególnie newralgiczne miejsce dla
naszej higieny codziennej, bo jest tam w powszechnej
opinii najwięcej bakterii. Okazuje się, że są w naszym
otoczeniu gorsze miejsca. To na co nie zwracamy uwagi
jest zwykle obrzydliwie brudne...
 

Do kogo skierowana jest usługa ozonowania?

Wyświetleń: 2685 Komentarzy: 0 Kategoria: ozonowanie

Ozon a usuwanie grzybów .

Wyświetleń: 2905 Komentarzy: 0 Kategoria: ozonowanie
Ozon a usuwanie grzybów .


Na skutek przemarzania ścian, zacieków, złej wentylacji, niedostatecznego ogrzewania w naszych domach pojawić się mogą wilgoć i pleśń.
Pleśnią potocznie nazywamy mikroskopijnej wielkości grzyby. Grzyby to ogromna grupa organizmów obejmująca około 80 tysięcy gatunków, które rozwijają się nie tylko na zewnątrz naszych domów, ale niszczą również ściany i stropy budynków i zagrażają człowiekowi. Ich rozwojowi sprzyja wilgotność powietrza powyżej 70% oraz temperatura w granicach 16-35 stopni C.
 

Ozonowanie żłobków i przedszkoli .

Wyświetleń: 2978 Komentarzy: 0 Kategoria: ozonowanie
Ozonowanie  żłobków i przedszkoli .


Każdy z nas codziennie narażony jest na działanie szkodliwych drobnoustrojów, wirusów oraz bakterii. Występują one zarówno w naszych domach, pojazdach komunikacji miejskiej, a także w naszych miejscach pracy. Ich liczba w dużej mierze uzależniona jest od zagęszczenia populacji ludzkiej oraz obiektu, w którym przebywają. Do miejsc szczególnie niebezpiecznych zalicza się żłobki oraz przedszkola. Z racji tego, że są to pomieszczenia zamknięte i w każdym z nich przebywa dużo dzieci, środowisko do rozwoju bakterii oraz wirusów jest niezwykle sprzyjające.
 

Ozon w dezynfekcji.

Wyświetleń: 2797 Komentarzy: 0 Kategoria: ozonowanie
Ozon w dezynfekcji.


Dezynfekcja to inaczej odkażanie. Polega na niszczeniu chorobotwórczych drobnoustrojów zwanych też mikrobami, mikroorganizmami lub najprościej - zarazkami. Do mikrobów należą: bakterie, pierwotniaki, wirusy, glony, niektóre grzyby.
 

Ozonowanie w szpitalach.

Wyświetleń: 2493 Komentarzy: 0 Kategoria: ozonowanie
Ozonowanie w szpitalach.


W związku z narastającą falą roszczeń z tytułu zakażeń szpitalnych należy zweryfikować metody dezynfekcji powierzchni. Wraz z szybkim rozwojem nowych metod zapobiegania zakażeniom krzyżowym, szpitale coraz częściej sięgają po usługi zewnętrzne sprawdzonych firm, które specjalizują się w tej dziedzinie.
 

Usługi dla hoteli i restauracji- ozonowanie

Wyświetleń: 2707 Komentarzy: 0 Kategoria: ozonowanie
Usługi dla hoteli i restauracji- ozonowanie


Z usług hotelarskich korzystają biznesmeni, osoby będące w danym miejscu przejazdem, czy uczestnicy konferencji. Hotele muszą spełniać najwyższe standardy jeśli chcą być liczącym się graczem w swojej branży.
 

Ozonowanie w przemyśle.

Wyświetleń: 2651 Komentarzy: 0 Kategoria: ozonowanie
Ozonowanie w przemyśle.


Ozon stanowi nową technologię, która ma znaczne możliwości zastosowania w przemyśle, czego efektem jest stopniowe zastępowanie starszych metod dezynfekcji.
 

Jak oceniasz stronę™? [?]

Informacje RSS
polska 
baza stron