Âŕř ńŕéň

» » Ozonowanie w szpitalach.

Ozonowanie w szpitalach.

Wyświetleń: 1015 Komentarzy: 1 Kategoria: ozonowanie
Nowoczesne metody dekontaminacji powierzchni – ozonowanie.

W związku z narastającą falą roszczeń z tytułu zakażeń szpitalnych należy zweryfikować metody dezynfekcji powierzchni. Wraz z szybkim rozwojem nowych metod zapobiegania zakażeniom krzyżowym, szpitale coraz częściej sięgają po usługi zewnętrzne sprawdzonych firm, które specjalizują się w tej dziedzinie.
Dezynfekcję ozonem zaleca się w przypadkach ognisk epidemicznych, kompleksowej dezynfekcji oddziałów na przykład po remontach, w rutynowym utrzymaniu izolatek, sal intensywnego nadzoru anestezjologicznego, sal bloku operacyjnego itp.
Dezynfekcja metodą ozonowania dociera do najdrobniejszych szczelin, miejsc trudno dostępnych, które bywają pomijane w standardowej dezynfekcji chemicznej techniką mycia - tylko po dezynfekcji ozonem środowisko jest całkowicie bezpieczne mikrobiologicznie dla pacjenta i personelu.
 

Dodawanie komentarzy

Nazwa:*
E-Mail:*
Napisz Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Kod Antybotowy: *
(przeładuj obrazek)

Jak oceniasz stronę™? [?]

Informacje RSS
polska 
baza stron