Âŕř ńŕéň

» » Grzyb w łazience i w kuchni - co mam zrobić żeby nie nawracał?

Grzyb w łazience i w kuchni - co mam zrobić żeby nie nawracał?

Wyświetleń: 1145 Komentarzy: 1 Kategoria: pytania i odpowiedzi
Klient
"Od paru już lat walczę z grzybem na ścianie w kuchni i na suficie w łazience. Stosuję środki grzybobójcze, które pomagają tylko na jakiś czas. Brzydkie plamy pojawiają się ponownie zwłaszcza w łazience pomimo wietrzenia po każdej kąpieli."
Ozon-Tech
Grzyby pleśnie powstają tylko w miejscach, w których panują odpowiednie warunki dla ich rozwoju. Tymi warunkami są przede wszystkim odpowiednia wilgotność, ograniczony ruch powietrza. Mniejsze znaczenie ma temperatura i nasłonecznienie. Stosowanie środków grzybobójczych bez usunięcia warunków rozwoju grzybów pleśni jest działaniem tylko doraźnym. Przyczyn nawrotu zagrzybienia może być kilka, np. problem z wentylacją, wtedy nawet częste wietrzenie może nie wystarczyć. Zalecamy wykonanie pomiarów, które określą czynniki panujące w lokalu wpływające bezpośrednio na warunki rozwoju grzybów pleśni.
 

Dodawanie komentarzy

Nazwa:*
E-Mail:*
Napisz Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Kod Antybotowy: *
(przeładuj obrazek)

Jak oceniasz stronę™? [?]

Informacje RSS
polska 
baza stron