Âŕř ńŕéň

» » Osuszanie po zalaniu piwnicy - zalanie z wody opadowej.

Osuszanie po zalaniu piwnicy - zalanie z wody opadowej.

Wyświetleń: 1237 Komentarzy: 2 Kategoria: pytania i odpowiedzi
Klient.
"Po intensywnych opadach deszczu woda wlała mi się do piwnicy mojego domu. Częściowo wsiąkła w mur czy posadzkę, a resztę usunąłem wiadrami, szmatami itp. Rzeczy składowane w piwnicy musiałem wyrzucić, ale problemem jest bardzo wysoka wilgotność i odór wydostający się z piwnicy. Ponadto na szafkach pojawił się nalot podejrzewam, że to grzyb. Wszystko co mogłem zrobiłem, proszę o wskazówki jak zatrzymać niszczenie mojego domu. Jak wysuszyć piwnicę i jak pozbyć się grzyba. "
ozon-tech.
Woda z opadów często nagle i w dużych ilościach dostaje się do budynku i zalewa garaże i piwnice. Wilgoć powoduje uszkodzenia nie tylko wyposażenia komórek piwnicznych ale i samego budynku, tym bardziej jeżeli takie zalania zdarzają się cyklicznie z każdym większym opadem deszczu. W opisanym przypadku nie pozostało nic innego jak przystąpić do osuszania budynku(w tym wypadku najlepiej sprawdza się osuszanie kondensacyjne). Wszystkie prace przygotowawcze i porządkowe zostały wykonane, a rzeczy uszkodzone przez wodę usunięte z komórek.
Osuszanie po zalaniu budynku zatrzymuje uszkodzenia, które spowodowałaby wilgoć. Zmniejsza szkody wtórne spowodowane wodą takie jak np. zagrzybienie, powiększenie się szkody, korozja chemiczna, korozja fizyczna.
Zagrzybienie w postaci nalotu na szafkach to również szkoda wtórna zalania, konieczne jest wykonanie zabiegów grzybobójczo -dezynfekcyjnych i zahamowanie rozwoju kolonii grzybów środkami AP oraz zabieg ozonowania pomieszczeń uprzednio odgrzybionych chemicznie. Firma OZON-TECH posiada do wynajęcia osuszacze kondensacyjne oraz ozonatory i jeśli zwróci się Pan do nas o pomoc to dobierzemy najlepiej pasujący osuszacz czy ozonator do wykonania tej usługi .
 
22 Marzec 2018 11:34

Cytujatuqu Niedostępny

Hello! I am delighted that I could join to the entire world. It is a little about myself: I am 38 years old. I live in USA, I've married 5 years ago. I have two children - a son, and the daughter. I live in a small town in western Europe. I'm working at the college. I really hope I'm useful at all My site: pościel niemowlęca

  • Íđŕâčňń˙
  • 0

Dodawanie komentarzy

Nazwa:*
E-Mail:*
Napisz Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Kod Antybotowy: *
(przeładuj obrazek)

Jak oceniasz stronę™? [?]

Informacje RSS
polska 
baza stron