Âŕř ńŕéň

» » Wilgoć w mieszkaniu - jak ją zwalczać?

Wilgoć w mieszkaniu - jak ją zwalczać?

Wyświetleń: 1195 Komentarzy: 0 Kategoria: pytania i odpowiedzi
klient
„W moim mieszkaniu wyczuwam specyficzny zapach wilgoci. Wilgoć czuję również na ubraniu, nawet na świeżym wyjętym z szafy. Wcześniej nigdy nie było problemów z wilgocią. Problemy zaczęły się tej zimy. Mieszkanie znajduje się w kamienicy. Dom jest ciepły, wymienione są okna i drzwi wejściowe.”

ozon-tech

Wilgoć w mieszkaniu może pojawić się z różnych źródeł i każdy problem z wilgocią należy rozpocząć od identyfikacji przyczyn powstania zawilgocenia. Zwalczać wilgoć to przede wszystkim usunąć jego źródło. Metody usuwania wilgoci dzielimy na naturalne i sztuczne. Naturalne osuszanie to przede wszystkim wietrzenie. Metoda długotrwała, tania ale nie zawsze wystarczająca. Osuszanie budynków najczęściej wykonuje się za pomocą specjalistycznych urządzeń (osuszaczy), które znacząco przyspieszają usunięcie zawilgocenia. Wydajność takich osuszaczy nie powinna być mniejsza niż 10 l/dobę. Wszelkiego rodzaju małe chemiczne pochłaniacze wilgoci nie zdają egzaminu.
 

Dodawanie komentarzy

Nazwa:*
E-Mail:*
Napisz Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Kod Antybotowy: *
(przeładuj obrazek)

Jak oceniasz stronę™? [?]

Informacje RSS
polska 
baza stron