Âŕř ńŕéň

» » Wypożyczalnia osuszaczy.

Wypożyczalnia osuszaczy.

Wyświetleń: 1156 Komentarzy: 1 Kategoria: wypożyczalnia sprzętu
Brak kaucji.

Wysokie kaucje stosowane w większości wypożyczalni osuszaczy , ozonatorów czy maszyn piorących są dla wielu Klientów czynnikiem, który utrudnia podjęcie decyzji o wynajmie sprzętu. Mając na uwadze wygodę naszych Klientów zrezygnowaliśmy z pobierania kaucji za wynajmowane urządzenia. Podczas wynajmu spisujemy stosowną umowę na podstawie dowodu osobistego lub dokumentów rejestracyjnych firmy. W "OZON-TECH " formalności związane z wynajmem sprzętu ograniczone są do minimum.


OSUSZACZE
*EINHELL 30 - 50 zł/doba
*APEX 50 - 60 zł/doba
*DANTHERM 40 - 70 zł/doba

Remontujesz lub budujesz? Pozbądź się wilgoci technologicznej i przyśpiesz oddanie budynku do użytku.

Oferujemy wynajem osuszaczy budowlanych, które w znacznym stopniu przyśpieszą prace remontowo-budowlane. Dzięki zastosowaniu osuszaczy zaoszczędzisz, obniżając koszty ogrzewania pomieszczeń.

Osuszanie jest niezbędne w przypadku:

świeżo położonych tynków
świeżo pomalowanych ścian, sufitów
wilgotnej wylewki betonowej
gdy wilgoć powraca z powodu złej izolacji termicznej budynku
Jeśli planujesz ułożyć parkiet, wykończyć ściany w gładzi gipsowej bądź tynku, pomalować je farbą, ocieplić dom lub wykonać inne prace remontowe to osuszanie jest praktycznie niezbędne.

Pamiętajmy o tym, że wilgoć tkwi głębiej niż tylko na zewnętrznej powierzchni ścian. Osuszanie skutecznie eliminuje wilgoć i wydobywa ją z murów, parkietów a nawet z drewna.

Zapewne często spotykasz się z sytuacją, że okna wewnątrz mieszkania są zaparowane lub ściana jest mokra. Jest to efekt bardzo dużej wilgotności a jednocześnie bardzo słabej wentylacji. Zastosowanie osuszaczy jest sprawdzoną i niedrogą metodą pozbycia się problemu.
 

Dodawanie komentarzy

Nazwa:*
E-Mail:*
Napisz Komentarz:
Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler
Kod Antybotowy: *
(przeładuj obrazek)

Jak oceniasz stronę™? [?]

Informacje RSS
polska 
baza stron