Ozon-Tech

STERYLIS
STERYLIZATORY POMIESZCZEŃ STERYLIS

 

W CELU ZAMÓWIENIA STERYLIZATORA ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 662 059 713

MIEJSCA ZASTOSOWANIA

Urządzenia STERYLIS VS są przystosowane do każdego typu pomieszczeń i dostosowane do różnych ich kubatur. Ich moc i wydajność pozwala na dostosowanie do działania zarówno w dzień jak i w nocy (tryb nocny – cichy). Cechują się wieloma atutami, takimi jak bezpieczeństwo, wygodna eksploatacja / serwis / i prosta obsługa.

4 TRYBY PRACY

STERYLIZATORY POMIESZCZEŃ VS – to innowacyjne urządzenia dezynfekująco – sterylizujące z funkcją filtracji powietrza, w których zastosowano wysokiej wydajności bakterio oraz wirusobójcze lampy UV-C oraz bardzo wydajny generator ozonu. Czyni je to niezwykle nowoczesnymi i wszechstronnymi urządzeniami. Występują w kilku wersjach różniących się mocami zastosowanego źródła UV-C, wydajnością generatora ozonu oraz wydajnością przepływu powietrza. Typoszereg stanowią modele: VS-450, VS-600, VS-900, VS-1200 ,VS-1500 oraz VS-1800.

GENERATOR OZONU

W trybie pracy sterylizacyjnym wytwarzany przez sterylizator ozon (O3) jako bardzo silny utleniacz, posiada właściwości grzybo, bakterio oraz wirusobójcze. Ozon posiada również zdolność neutralizacji wszelkiego rodzaju zapachów. Dzięki dużej wydajności zastosowanych w urządzeniu generatorów ozonu, szybkość i efektywność tej metody odkażania za pomocą sterylizatorów STERYLIS jest niezwykle wysoka. Całkowita sterylizacja pomieszczeń zamyka się zwykle w czasie ok 4h, a cały proces kontrolowany jest przez sterownik dokonujący w czasie rzeczywistym pomiaru wytworzonego w pomieszczeniu stężenia ozonu. Inteligentne sterowanie procesem ozonowania zapewnia nie tylko najwyższą efektywność sterylizacji ale i bezpieczeństwo całego procesu. Uzyskanie bezpiecznego stężenia ozonu jest możliwe dzięki zastosowanej funkcji jego destrukcji po wykonanym procesie sterylizacji. Dzięki gazowej formie wytwarzanego ozonu całkowitej sterylizacji ulega nie tylko powietrze w pomieszczeniu, lecz również wszystkie znajdujące się w nim przedmioty do których Ozon może dotrzeć podczas procesu odkażania.

PROMIENIOWANIE UV-C

Znajdująca się pomiędzy filtrami bateria wysokowydajnych lamp UV-C, emituje w kanale sterylizacyjnym wysokie natężenie promieniowania UV-C o odpowiednio dobranej długościach fali λ wynoszącej 253.7 nm. Powoduje to proces nieodwracalnej destrukcji bakterii, wirusów, pleśni, grzybów oraz innych drobnoustrojów w przepływającym przez urządzenie powietrzu. Dzięki specjalnej zamkniętej konstrukcji kanału dezynfekcyjnego, emitowane, wysokoenergetyczne promieniowanie UV-C nie wychodzi poza wnętrze urządzenia, co pozwala na bezpieczną pracę sterylizatora w tym trybie pracy w pomieszczeniach w których przebywają ludzie.

PODWÓJNA FILTRACJA

Sterylizatory STERYLIS posiadają 2-stopniową filtrację powietrza (filtr wstępny oraz filtr wydmuchowy). Wysokiej jakości media filtracyjne o właściwościach elektrostatycznych są w stanie zatrzymać nawet mikroskopijne cząstki zanieczyszczeń. Zastosowanie systemu antybakteryjnego opartego na bezwonnej, nietoksycznej i niewidocznej ludzkim okiem powłoce nanoszonej na medium filtracyjne pozwala usuwać z powietrza szkodliwe alergeny i bakterie. Taka technologia powoduje, że sterylizatory STERYLIS poza funkcjami dezynfekcji i sterylizacji są niezwykle skuteczne również w oczyszczaniu powietrza z pyłów zawieszonych.

Katalog_Sterylis

Karty_katalogowe_Sterylis

Karty_cennikowe_Sterylis_VS

Instrukcja_obslugi_STERYLIS

W CELU ZAMÓWIENIA STERYLIZATORA ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 662 059 713

Partner główny ozon-tech- taxikolobrzeg.pl