Ozon-Tech

DANE KONTAKTOWE

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA „OZON-TECH” ROBERT LUBIENIECKI

KOŁOBRZEG

tel.: +48 662 059 713

NIP: 6711556829
REGON: 331033003

FORMULARZ KONTAKTOWY

Dezynfekcja chemiczna , ozonowanie i osuszanie budynków

 

Kilka słów o naszej firmie.

Dezynfekcja chemiczna ,ozonowanie , osuszanie budynków oraz odgrzybianie bezinwazyjne to dla nas nie tylko praca, ale także pasja. Wkładamy bardzo wiele starań w to, aby efekt końcowy był jak najlepszy i aby każdy zamawiający był jak najbardziej zadowolony. Ciągle poszerzamy naszą wiedzę dotyczącą najnowszych rozwiązań, abyśmy mogli zaproponować naszym Klientom jak najnowsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania.
W każdej chwili pozostajemy do dyspozycji, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Naszą ofertę stanowi ponadto wiele innych, równie przydatnych usług, które także realizujemy z wielką pasją i oddaniem. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami.

OZON – TECH – jest  firmą, która istnieje na rynku od ponad 20 lat. Od początku naszej działalności jesteśmy nastawieni na zapewnienie europejskich standardów ekologicznych świadczonym przez nas usługom. Indywidualne podejście do klienta i dbałość o wysoką jakość świadczonych usług zaprocentowały tym, że obecnie jesteśmy jedną z wiodących firm w zakresie dezynfekcji ozonem w Polsce. O naszej ugruntowanej pozycji na rynku świadczyć mogą liczne referencje od zadowolonych klientów oraz liczba stałych umów o współpracy, która cały czas rośnie i obecnie wynosi już ponad 600.

Ozonowanie jest jedną z najnowszych metod walki z nieprzyjemnymi zapachami, grzybami , wirusami czy bakteriami. Chcąc podążać za unijnymi standardami wprowadzamy do naszej oferty szeroki wachlarz usług, dzięki którym możliwe będzie przeprowadzenie bezpiecznej oraz nieszkodliwej dla człowieka i środowiska dezynfekcji.

Zakres naszych prac obejmuje:

Dezynfekcja:

–    branża spożywcza – ozonowanie , zamgławianie  , powłokowanie , dezynfekcja termiczna , lampy UV-C   

–    w budynkach użyteczności publicznej -ozonowanie , zamgławianie  , powłokowanie , dezynfekcja termiczna , lampy UV-C  

–   szkół

–  przedszkoli

-usuwanie nieprzyjemnych zapachów wszelkiego pochodzenia,

-usuwanie alergenów, roztoczy, bakterii i wirusów,

-odgrzybianie oraz usuwanie pleśni,

-kompleksowe usuwanie szkód po zalaniach (osuszanie, ozonowanie, odgrzybianie),

-kompleksowe usuwanie szkód po pożarach,

-odkomarzanie terenów

Nasze  usługi wykonywane są z drobiazgową dokładnością, a użyte preparaty są nieszkodliwe dla człowieka i  całościowo biodegradowalne.

 FIRMA OZON-TECH ZAJMUJE SIĘ RÓWNIEŻ OSUSZANIEM BUDYNKÓW JAK I SZEROKO POJĘTA PROBLEMATYKĄ WILGOCI W BUDOWNICTWIE , BADANIAMI WILGOTNOŚCI ORAZ ANALIZĄ PRZYCZYN JEJ NADMIERNEGO POZIOMU.

Celem firmy “OZON – TECH” jest utrzymanie unijnych standardów świadczonych przez siebie usług oraz dążenie do zwiększenia zadowolenia swoich klientów.

Partner główny ozon-tech- taxikolobrzeg.pl