DANE KONTAKTOWE

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA „OZON-TECH” ROBERT LUBIENIECKI

KOŁOBRZEG

tel.: +48 662 059 713

NIP: 6711556829
REGON: 331033003

FORMULARZ KONTAKTOWY

Dezynfekcja chemiczna , ozonowanie i osuszanie budynków

Dezynfekcja chemiczna, ozonowanie www.ozon-tech.pl

Kilka słów o naszej firmie.

Dezynfekcja chemiczna ,ozonowanie , osuszanie budynków oraz odgrzybianie bezinwazyjne to dla nas nie tylko praca, ale także pasja. Wkładamy bardzo wiele starań w to, aby efekt końcowy był jak najlepszy i aby każdy zamawiający był jak najbardziej zadowolony. Ciągle poszerzamy naszą wiedzę dotyczącą najnowszych rozwiązań, abyśmy mogli zaproponować naszym Klientom jak najnowsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania.
W każdej chwili pozostajemy do dyspozycji, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Naszą ofertę stanowi ponadto wiele innych, równie przydatnych usług, które także realizujemy z wielką pasją i oddaniem. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami.

OZON – TECH – jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która istnieje na rynku od ponad 20 lat. Od początku naszej działalności jesteśmy nastawieni na zapewnienie europejskich standardów ekologicznych świadczonym przez nas usługom. Indywidualne podejście do klienta i dbałość o wysoką jakość świadczonych usług zaprocentowały tym, że obecnie jesteśmy jedną z wiodących firm w zakresie dezynfekcji ozonem w Polsce. O naszej ugruntowanej pozycji na rynku świadczyć mogą liczne referencje od zadowolonych klientów oraz liczba stałych umów o współpracy, która cały czas rośnie i obecnie wynosi już ponad 600.

Ozonowanie jest jedną z najnowszych metod walki z nieprzyjemnymi zapachami, grzybami , wirusami czy bakteriami. Chcąc podążać za unijnymi standardami wprowadzamy do naszej oferty szeroki wachlarz usług, dzięki którym możliwe będzie przeprowadzenie bezpiecznej oraz nieszkodliwej dla człowieka i środowiska dezynfekcji.

Zakres naszych prac obejmuje:

Dezynfekcja:

–    branża spożywcza – ozonowanie , zamgławianie  , powłokowanie , dezynfekcja termiczna , lampy UV-C   –   zalecane przy dezynfekcji związanej z COVID-19

–    w budynkach użyteczności publicznej -ozonowanie , zamgławianie  , powłokowanie , dezynfekcja termiczna , lampy UV-C  –   zalecane przy dezynfekcji związanej z COVID-19

–   szkół

–  przedszkoli

-usuwanie nieprzyjemnych zapachów wszelkiego pochodzenia,

-usuwanie alergenów, roztoczy, bakterii i wirusów,

-odgrzybianie oraz usuwanie pleśni,

-kompleksowe usuwanie szkód po zalaniach (osuszanie, ozonowanie, odgrzybianie),

-kompleksowe usuwanie szkód po pożarach,

-odkomarzanie terenów

Nasze  usługi wykonywane są z drobiazgową dokładnością, a użyte preparaty są nieszkodliwe dla człowieka i  całościowo biodegradowalne.

 FIRMA OZON-TECH ZAJMUJE SIĘ RÓWNIEŻ OSUSZANIEM BUDYNKÓW JAK I SZEROKO POJĘTA PROBLEMATYKĄ WILGOCI W BUDOWNICTWIE , BADANIAMI WILGOTNOŚCI ORAZ ANALIZĄ PRZYCZYN JEJ NADMIERNEGO POZIOMU.

Celem firmy “OZON – TECH” jest utrzymanie unijnych standardów świadczonych przez siebie usług oraz dążenie do zwiększenia zadowolenia swoich klientów.

Partner główny ozon-tech- taxikolobrzeg.pl