Ozon-Tech

Kilka słów o naszej firmie

„Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, cuda zajmują nam troszkę więcej czasu.”

Dezynfekcja chemiczna ,ozonowanie , osuszanie budynków oraz odgrzybianie bezinwazyjne to dla nas nie tylko praca, ale także pasja. Wkładamy bardzo wiele starań w to, aby efekt końcowy był jak najlepszy i aby każdy zamawiający był jak najbardziej zadowolony. Ciągle poszerzamy naszą wiedzę dotyczącą najnowszych rozwiązań, abyśmy mogli zaproponować naszym Klientom jak najnowsze i najbardziej innowacyjne rozwiązania.
W każdej chwili pozostajemy do dyspozycji, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Naszą ofertę stanowi ponadto wiele innych, równie przydatnych usług, które także realizujemy z wielką pasją i oddaniem. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami.

OZON – TECH – jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która istnieje na rynku od ponad 10 lat. Od początku naszej działalności jesteśmy nastawieni na zapewnienie europejskich standardów ekologicznych świadczonym przez nas usługom. Indywidualne podejście do klienta i dbałość o wysoką jakość świadczonych usług zaprocentowały tym, że obecnie jesteśmy jedną z wiodących firm w zakresie dezynfekcji ozonem w Polsce. O naszej ugruntowanej pozycji na rynku świadczyć mogą liczne referencje od zadowolonych klientów oraz liczba stałych umów o współpracy, która cały czas rośnie i obecnie wynosi już ponad 500.

Ozonowanie jest jedną z najnowszych metod walki z nieprzyjemnymi zapachami, grzybami czy bakteriami. Chcąc podążać za unijnymi standardami wprowadzamy do naszej oferty szeroki wachlarz usług, dzięki którym możliwe jest przeprowadzenie bezpiecznej oraz nieszkodliwej dla człowieka i środowiska dezynfekcji.

Zakres naszych prac obejmuje:

usuwanie nieprzyjemnych zapachów wszelkiego pochodzenia,
usuwanie alergenów, roztoczy, bakterii i wirusów,
odgrzybianie oraz usuwanie pleśni,
kompleksowe usuwanie szkód po zalaniach (osuszanie, ozonowanie, odgrzybianie),
kompleksowe usuwanie szkód po pożarach,
dezynfekcję.

Celem firmy „OZON – TECH” jest utrzymanie unijnych standardów świadczonych przez siebie usług oraz dążenie do zwiększenia zadowolenia swoich klientów.

Ozonowanie

Codziennie jesteśmy narażeni na działanie niewidocznych ludzkim okiem bakterii oraz drobnoustrojów. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale występują one praktycznie wszędzie. Pomimo tego, że najbardziej narażone są miejsca, w których występuje dużo ludzi, to również nasze prywatne mieszkania są ogromnymi skupiskami niebezpiecznych wirusów oraz roztoczy. Jeśli odpowiedni nie zadbamy o ich likwidację, możemy być narażenie na różnego rodzaju choroby oraz alergie.

Przyczyny dla których wiele osób decyduje się na dezynfekcję są bardzo różne. Może to być na przykład zawilgocenie budynku lub przewodów wentylacyjnych, a tym samym pojawienie się szkodliwych grzybów oraz pleśni. W budynku mogła nastąpić śmierć człowieka lub zwierzęcia. Bardzo często odkaża się mieszkania po zalaniu lub po pożarze, w celu pozbycia się nieprzyjemnego zapachu.

Nasza firma od lat korzysta z najlepszego i najskuteczniejszego sposobu odkażania. Ozonowanie to metoda, która zapewnia 100% likwidację nie tylko bakterii i roztoczy, ale również pleśni oraz grzybów oraz przykre zapachy.
Dezynfekcja mieszkania lub biura musi być przeprowadzona przez specjalistów. W naszej pracy korzystamy z potężnych generatorów ozonu, które potrafią wytworzyć gaz o bardzo dużym stężeniu. Jest on na tyle silny, że bez problemu dezynfekuje duże pomieszczenia produkcyjne oraz hale przemysłowe. Ozonowanie jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia i może być stosowane w każdym typie pomieszczeń nawet w kuchniach oraz spiżarniach. Ozon jest obojętny dla produktów spożywczych i nie wpływa na ich właściwości.

Dezynfekcja biur oraz domów to koniecznie działanie mające na celu pozbycie się groźnych mikroorganizmów. Tylko odkażając pomieszczenia możemy zapewnić sobie zdrowe warunki do komfortowego mieszkania oraz pracy. Decydując się na usługi naszej firmy mają Państwo pewność, że zadanie zostanie wykonane w 100%. Zaufało nam już wielu klientów, którzy do dziś bardzo chętnie korzystają z naszego doświadczenia oraz niezawodności.