Ozon-Tech

Osuszanie oraz odgrzybianie budynków – PROMOCJA !!!!! Płyn do odgrzybiania lub zabezpieczeń antygrzybiczych GRATIS !!!

Osuszanie oraz odgrzybianie budynków - PROMOCJA !!!!! Płyn do odgrzybiania lub zabezpieczeń antygrzybiczych  GRATIS !!!

 

Duże inwestycje budowlane oraz utrzymanie już istniejących obiektów w jak najlepszym stanie technicznym wymagają współpracy z najlepszymi partnerami , którzy znając oczekiwania klienta dołożą wszelkich starań aby usługa została wykonana na jak najwyższym poziomie.
Takim partnerem jest właśnie firma „Ozon-Tech”. Nasze wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość dotycząca osuszania , odgrzybiania oraz zabezpieczeń antygrzybiczych gwarantują najlepsze ceny oraz terminowość wykonania usługi. Już dziś jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wynajem najwyższej klasy osuszaczy za bardzo korzystną cenę , którą zawsze ustalamy indywidualnie z klientem .
Jako firma wykonując dla Państwa usługę osuszania zawsze dbamy również o zabezpieczenie nowo powstałych budynków przed nieoczekiwanym grzybieniem .
Niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez firmę „Ozon-Tech” czy wypożyczają Państwo zestawy z naszej wypożyczalni , zawsze przydzielony jest dla Państwa opiekun , który zadba o to aby osuszanie przebiegało sprawnie , a koszty które Państwo ponoszą były zredukowane do minimum ( odpowiednie ustawienie sprzętu , a co za tym idzie zmniejszenie kosztów poniesionych za energię elektryczną ).

PROMOCJA !!!!! – ZA KAŻDE 500 ZŁ WYDANE W FIRMIE ” OZON-TECH ” NA USŁUGĘ OSUSZANIA LUB WYNAJĘCIE OSUSZACZY = 1L PŁYNU DO ODGRZYBIANIA LUB ZABEZPIECZEŃ ANTYGRZYBICZYCH GRATIS !!!!!