Ozon-Tech

Ozonowanie w hotelach – nasze własne doświadczenia

Ozonowanie w hotelach - nasze własne doświadczenia .

 

Zapraszamy hotele mieszczące się w obrębie 40 km od Kołobrzegu do bezpłatnej prezentacji zabiegu refresh na jednym apartamencie.

Zabieg ozonowania znakomicie sprawdza się w branży hotelarskiej. Po pierwsze ozonowanie jest znakomitą bronią w walce z zarazkami, bakteriami, wirusami ale także roztoczami czy grzybami. Po drugie hotel, w którym prowadzi się zabiegi ozonowania jest miejscem, w którym dba się o higienę i bezpieczeństwo gości z użyciem najnowocześniejszych metod.

Z usług hotelarskich korzystają biznesmeni, osoby będące w danym miejscu przejazdem, uczestnicy konferencji jak również rodziny z najmłodszymi klientami czyli dziećmi . Hotele muszą spełniać najwyższe standardy jeśli chcą być liczącym się graczem w swojej branży. Ludzie będący w podróży często są chorzy lub przeziębieni, zwłaszcza w sezonie zachorowań. Oczywiście wszystkie pokoje hotelowe są sprzątane i dezynfekowane po wizycie gościa, jednak zabieg ozonowania jest tym, który zaleca się w celu utrzymania najwyższego poziomu higieny w hotelach.

Klient mając do wyboru szeroką gamę miejsc noclegowych zawsze zdecyduje się na te , w których będzie miał 100% pewności , że warunki, w których będzie przebywał spełniają najwyższe standardy. Dla hoteli i innych jednostek o tym charakterze, ozonowanie jest znakomitym sposobem nie tylko na utrzymanie czystości i bezpieczeństwa w swoich pokojach. Jest także elementem oferty hotelu, który w ten sposób reklamuje swoje usługi, tak aby klient był jak najbardziej zadowolony z wyboru tej konkretnej lokalizacji.

Ozonowanie to znakomity sposób na pozbycie się niechcianych zapachów czy zagrożenia biologicznego w postaci bakterii, wirusów czy grzybów. Pokoje hotelowe, ich standard, czystość i bezpieczeństwo są aspektami, na które dzisiaj goście zwracają dużą uwagę. Zabieg ozonowania pozwala odzyskać i utrzymać świeżość miejsca, tak aby goście hoteli chcieli tam wracać i polecać to miejsce swoim znajomym. Zabieg ozonowania nie trwa długo. W przypadku pokoi hotelowych jest to czas max 1 godzina . Profesjonalna firma jaką jest firma OZON – TECH z pewnością zaproponuje najlepsze rozwiązanie aby nie kolidowało ono z normalnym funkcjonowaniem hotelu. Korzyści, które otrzymują zarówno goście jak i kierownictwo hotelu są wyraźne. Hotel zyskuje miano miejsca, które profesjonalnie traktuje utrzymanie higieny, przez co zyskuje więcej klientów, zwiększając tym samym swoje obroty.

Nasze własne doświadczenia.

Z własnego doświadczenia wiemy , że w pomieszczeniach ozonowanych przynajmniej dwa razy w roku ściany po malowaniu dużo dłużej utrzymują właściwy kolor i świeżość , gdyż wszelkie zanieczyszczenia organiczne , które je pokrywają zostają usunięte i nie następuje ich powolne gnicie pod cienką warstwą świeżo nałożonej farby.

Bardzo często hotele z kategoryzacją gwiazdkową , w których konieczne jest zastosowanie wykładzin jako głównego pokrycia podług w pokojach skarżą się na ich nieprzyjemny zapach mimo częstego czyszczenia środkami chemicznymi. Jest to bardzo często powód do bardzo kosztownego posunięcia jakim jest ich wymiana. Jest to oczywiście najczęściej posunięcie błędne gdyż w pierwszej kolejności powinniśmy zagłębić się w to jaki jest faktyczny powód tego zapachu oraz czy istnieją inne znacznie tańsze metody jego usunięcia. Musimy wiedzieć , że każdy człowiek poci się w znacznym stopniu przez stopy , a goście którzy zamieszkują czasowo w hotelach nie zawsze myślą o higienie jaką jest brak kontaktu stopy z podłożem i efekt zapachu po kilku takich gościach jest oczywisty. Kolejnym częstym problemem są wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia spożywcze , a mianowicie rozlane soki i wiele innych . Są to jednak zanieczyszczenia zapachowe organiczne , które w dzisiejszej dobie są dość łatwe do usunięcia . Bardzo często wystarczy 1-2 zabiegi cyklicznego ozonowania o odpowiednim stężeniu i problem znika.( Korzystając z usług naszej firmy jest to koszt max. 140 zł – Aktualnie koszt jednego zabiegu ozonowania apartamentu + zamgławienie pomieszczenia bakteriami refresh to dla hotelu jedyne 70 zł.)
Zabieg ozonowania wykładzin w celu usunięcia niechcianych zapachów oraz zanieczyszczeń organicznych wykonuje się jako dopełnienie prania chemicznego.
Zapraszamy hotele mieszczące się w obrębie 40 km od Kołobrzegu do bezpłatnej prezentacji zabiegu refresh na jednym apartamencie.