Ozon-Tech

Współpraca z deweloperami

Współpraca z deweloperami

 

Dział obsługi klientów inwestycyjnych firmy ” Ozon-Tech „zaprasza do stałej współpracy deweloperów.

Duże inwestycje budowlane wymagają współpracy z najlepszymi partnerami , którzy znając oczekiwania klienta dołożą wszelkich starań aby usługa została wykonana na jak najwyższym poziomie.
Takim partnerem jest właśnie firma „Ozon-Tech”. Nasze wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość dotycząca osuszania oraz zabezpieczeń antygrzybiczych gwarantują najlepsze ceny oraz terminowość wykonania usługi. Już dziś jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wynajem najwyższej klasy osuszaczy za bardzo korzystną cenę , którą zawsze ustalamy indywidualnie pod danego Dewelopera.
Jako firma wykonując dla Państwa usługę osuszania zawsze dbamy również o zabezpieczenie nowo powstałych budynków przed nieoczekiwanym grzybieniem .
Niezależnie od tego czy usługa wykonywana jest przez firmę „Ozon-Tech” czy wypożyczają Państwo zestawy z naszej wypożyczalni , zawsze przydzielony jest dla Państwa opiekun , który zadba o to aby osuszanie przebiegało sprawnie , a koszty które Państwo ponoszą były zredukowane do minimum ( odpowiednie ustawienie sprzętu , a co za tym idzie zmniejszenie kosztów poniesionych za energię elektryczną ).

Zapraszamy do współpracy .