Ozon-Tech

Woda zalała mi mieszkanie – co mam teraz zrobić ?

To pytanie zadaje sobie każdy kto został dotknięty szkodą zalaniową. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji oraz szkodliwych skutków jakie niosą za sobą zawilgocone, mokre materiały. Obszar zalania powiększa się z upływem czasu a skala szkody rośnie.
Ozon-Tech świadczy pełen pakiet usług związanych z osuszaniem po zalaniach. Nasza oferta stworzona została w odpowiedzi na zidentyfikowane potrzeby Klientów oraz dopasowana do ich indywidualnych potrzeb. Koncentrujemy się na profesjonalnym świadczeniu usług na wysokim poziomie i dokładamy wszelkich starań by wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Korzyści wynikające ze stosowania naszej technologii osuszania:

– Bardzo krótki czas osuszania

– Nieuciążliwy proces osuszania

– Ograniczenie występowania szkód wtórnych

– Minimalizacja kosztów

– Zabezpieczenie lokalu przed pleśnią

– Bezpieczna technologia

– Doradztwo i pomoc w likwidacji szkody

– Pełna dokumentacja z procesu likwidacji szkody

W obliczu zalania niezwykle istotna jest szybka reakcja. Obszar zalania powiększa się z upływem czasu a skala szkód spowodowanych wodą rośnie. Występują co najmniej cztery progresywne skutki zalań:

– Woda rozprzestrzenia się we wszystkich kierunkach systematycznie zwiększając obszar zalania.

– Mokre materiały puchną i rozwarstwiają się.

– Wysoka wilgotność przekraczająca 60 % w pomieszczeniu może powodować uszkodzenia.

– Już w 24 godziny po zalaniu rozwijają się pleśnie i mikroorganizmy, które mogą powodować szkody materialne oraz pogorszyć jakość powietrza w pomieszczeniu.

Dzięki doświadczeniu i wieloletniej praktyce jesteśmy w stanie zahamować rozwój szkód spowodowanych wodą, odpowiednio sklasyfikować rodzaj zalania, dobrać najefektywniejszą technologię oraz skutecznie osuszyć mokre, wilgotne ściany.Czekamy na wszelkie Państwa pytania dotyczące szkód zalaniowych. Oferujemy bezpłatną poradę telefoniczną, w której pokierujemy w pierwszych etapach niezbędnych prac po zalaniu.