Ozon-Tech

Usługi dla hoteli i restauracji- ozonowanie

Z dwóch powodów zabieg ozonowania znakomicie sprawdza się również w branży hotelarskiej. Po pierwsze ozonowanie jest znakomitą bronią w walce z zarazkami, bakteriami, wirusami ale także roztoczami czy grzybami. Po drugie hotel, w którym prowadzi się zabiegi ozonowania jest miejscem, w którym dba się o higienę i bezpieczeństwo gości z użyciem najnowocześniejszych metod.
Z usług hotelarskich korzystają biznesmeni, osoby będące w danym miejscu przejazdem, czy uczestnicy konferencji. Hotele muszą spełniać najwyższe standardy jeśli chcą być liczącym się graczem w swojej branży. Ludzie będący w podróży często są chorzy lub przeziębieni, zwłaszcza w sezonie zachorowań. Oczywiście wszystkie pokoje hotelowe są sprzątane i dezynfekowane po wizycie gościa, jednak zabieg ozonowania jest tym, który zaleca się w celu utrzymania najwyższego poziomu higieny w hotelach, motelach i innych miejsc tego typu, jak np. kwatery prywatne itp.
Wiele hoteli pozwala swoim gościom palić w pokojach, zatem dym który produkują osiada na ścianach, meblach, zasłonach. Tych już przecież nie wymienia się po każdej wizycie. Jako goście hotelowi nie mamy wpływu na to, czy nasz pokój został poddany zabiegowi ozonowania, jednak mamy wpływ na wybór miejsca naszego pobytu. Można po prostu wybierać te miejsca, które na swojej stronie zamieszczają informacje o tym, że ich pokoje hotelowe poddawane są zabiegom ozonującym. Doskonałym miejscem, w którym ozonowanie znakomicie się sprawdza są mniejsze domy wypoczynkowe i pensjonaty. Mają one swój niepowtarzalny urok i czar, jednak nie można zapominać, że są przede wszystkim hotelami. Dodatkowo goście bardzo często przyjeżdżają w urokliwe miejsca spędzać aktywnie czas lub aktywnie się relaksować. Takie warunki sprzyjają przenoszeniu bakterii czy utrzymywaniu się nieprzyjemnego zapachu dymu tytoniowego. Klient mając do wyboru miejsce świeże i schludne zawsze się na nie zdecyduje, bo ma pewność, że warunki, w których będzie przebywał spełniają najwyższe standardy. Dla hoteli i innych jednostek o tym charakterze, ozonowanie jest znakomitym sposobem nie tylko na utrzymanie czystości i bezpieczeństwa w swoich pokojach. Jest także elementem oferty hotelu, który w ten sposób reklamuje swoje usługi, tak aby klient był jak najbardziej zadowolony z wyboru tej konkretnej lokalizacji.Ozonowanie to znakomity sposób na pozbycie się niechcianych zapachów czy zagrożenia biologicznego w postaci bakterii, wirusów czy grzybów. Pokoje hotelowe, ich standard, czystość i bezpieczeństwo są aspektami, na które dzisiaj goście zwracają dużą uwagę. Zabieg ozonowania pozwala odzyskać i utrzymać świeżość miejsca, tak aby goście hoteli chcieli tam wracać i polecać to miejsce swoim znajomym. Zabieg ozonowania nie trwa długo. W przypadku pokoi hotelowych jest to czas 1,5 do 3 godzin. Profesjonalna firma ozonująca z pewnością zaproponuje najlepsze rozwiązanie aby nie kolidowało ono z normalnym funkcjonowaniem hotelu. Korzyści, które otrzymują zarówno goście jak i kierownictwo hotelu są wyraźne. Hotel zyskuje miano miejsca, które profesjonalnie traktuje utrzymanie higieny, przez co zyskuje więcej klientów, zwiększając tym samym swoje obroty.